Domki holenderskie – komfortowa alternatywa

Domki holenderskie, których szeroki wybór znajdziesz w naszej ofercie, to nowe rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie komfort i wygodę w czasie dłuższych podróży wakacyjnych czy służbowych. Podobnie jak domki angielskie, bardzo zbliżone do nich pod kątem funkcjonalności i mobilności, stopniowo wypierają mało przestronne kampery i przyczepy kempingowe.

W zależności od Twoich potrzeb – dopasujemy odpowiedni domek holenderski, jego wielkość, rozkład i wyposażenie, co zapewni nie tylko sezonowe, ale nawet całoroczne użytkowanie.

Od dłuższego czasu zajmujemy się sprzedażą domów mobilnych i prefabrykowanych, w tym domków holenderskich i angielskich. Zachęcamy do zapoznania się krótkim przewodnikiem, który pozwoli na wybór domków dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

Domek holenderski – Twój własny kąt

Nie masz czasu czy środków na budowę nieruchomości, którą za jakiś czas i tak opuścisz? Wolisz uniknąć wynajmowania mieszkania w czasie wyjazdu służbowego? Odstrasza się cena najmu na rynku? Oferowane przez nas obiekty możemy dostarczyć w dowolne miejsce, które wskażesz. Są one bogato wyposażone, posiadają pełne instalacje sanitarne i elektryczne, spokojny sen zapewni przestronna sypialnia, wygodna kuchnia pozwoli na przygotowanie posiłków, a łazienka o wysokim standardzie przekona Cię o wygodzie nieporównywalnie większej niż w standardowych przyczepach kempingowych i kamperach.

Komfort i bezpieczeństwo, których nie zapewnią przyczepy kempingowe

Domki holenderskie to ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie dla podróżników czy obieżyświatów, którzy często zmieniają miejsce zamieszkania, a jednocześnie cenią sobie wyższy standard od tego, który zapewnić mogą nawet nowoczesne kampery i przyczepy kempingowe. Nasze produkty zostały wyposażone tak, byś od momentu przekroczenia progu czuł się jak u siebie.

Domki holenderskie i angielskie – bez zbędnych formalności

Zaletą jest wyjątkowa mobilność. Wystarczy kawałek placu z odpowiednim gruntem, nie potrzebujesz pozwolenia na budowę. Nasza firma zajmie się transportem pod wskazany adres.

Oferta sprofilowana do Twoich potrzeb

W ofercie sprzedaży prezentujemy zarówno nowe, jak i używane domki holenderskie. Zakup możemy rozłożyć na wygodne raty, a w przypadku niektórych produktów zapewniamy też transport gratis. Zapraszamy także do wyceny używanych domków, które możemy odkupić. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie – na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.