DIY; jak uszyć choinkę 3D

Własnoręcznie wykonane dekoracje na święta Bożego Narodzenia to doskonały pomysł zarówno na prezent jak i ozdobienie mieszkania. Świąteczne drzewko, popularnie zwane choinką jest nieodłącznym elementem tych świąt. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na żywy świerk.

Nikt nie powiedział że choinka musi być „prawdziwa”. Teraz gdy szczególnie więcej czasu spędzamy w domu, warto rozważyć własnoręczne zrobienie stroików i ozdób Bożonarodzeniowych. Dziś mamy dla Was przedświąteczne DIY, film z instrukcją jak uszyć choinkę. Tak, tak… uszyć. Ewentualnie możecie zamiast szycia wykorzystać klej na gorąco. Jeśli zastosujecie się do wskazówek, będzie tak samo efektowna jak uszyta. Dzięki trwałemu wykonaniu równie dobrze może być zabawką jak i dekoracją. Wykonana z materiału, nie zniszczy się w przypadku strącenia czy zabaw, a wyprana dalej będzie cieszyć. Szablon znajdziecie poniżej 🙂

ZOBACZ SZABLON

Majsterkowiczom proponujemy wykonanie „pnia” do choinki. Do jego zrobienia potrzebujecie patyka o 5 cm dłuższego niż ma być pień i plasterka drewna o grubości około 1,5 cm. Plasterek z patykiem można skleić lub skręcić wkrętem do drewna. Jeśli zrobicie to z drewna świerkowego, choineczka będzie naturalnie pachniała.

One thought on “DIY; jak uszyć choinkę 3D

Comments are closed.